IDP Business School

Опис проекту
Проект «Бізнес-школа «IDP Business School» реалізується на базі “Соціального бізнес-простору “IDP Business Space” з квітня 2016 року.
Мета проекту: підвищення конкурентоспроможності підприємців із числа внутрішньо переміщених осіб, які були змушені відновлювати або створювати бізнес в Харківській області, та інтеграція з бізнес-громадою області.
Проект передбачає супровід у розвитку, становленні бізнес-діяльності та організації успішної самозайнятості ВПО.
Основна програма навчання розрахована на 3 місяці та розбита на 3 модулі: «Створення бізнесу», «Ведення та розвиток бізнесу», «Особистісний розвиток підприємця».

Види діяльності
В рамках проекту слухачам Бізнес-школи надається можливість відвідувати навчальні заняття різноманітної бізнес-тематики, отримувати індивідуальні консультації від провідних підприємців та спеціалістів щодо розвитку власного бізнесу, брати участь в засіданнях “Лабораторії бізнесу”, які дозволяють презентувати свої бізнес-ідеї та отримати рекомендації щодо їх реалізації від бізнес-експертів.

Хто може приймати участь у проекті
У навчанні в Бізнес-школі беруть участь внутрішньо переміщені особи, які отримали статус резидентів “IDP Business Space” та відвідувачі Простору, а також бенефіціари проекту «Гранти на відкриття та відновлення бізнесу» від фонду “Карітас”.

14045620_10154023033288305_5594679473931162996_n

Які існують критерії відбору
Статус резидента або відвідувача “IDP Business Space”, або бенефіціара проекту “Гранти на відкриття та відновлення бізнесу”; можливість регулярного (2 рази на тиждень) відвідування занять.

Контактна інформація
тел. +38(050)309 75 24
e-mail: idp.business.school@gmail.com
директор – Максим Ніколаєвський

2 thoughts on “IDP Business School

  1. Зінаїда Чуприна сказав:

    Як можна стати учасником цієї програми? Я ТПО

    1. Харків Карітас сказав:

      Доброго дня. Подробиці ви можете уточнити у керівника проекту по телефону 050 309 75 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *