Допомога в працевлаштуванні

careerfornewlife

Опис проекту
Проект “Livelihoods” стартував як проект з працевлаштування внутрішньо переміщених осіб «Кар’єра для нового життя» з вересня 2015 року. Старт проекту відбувся у Харкові. На сьогодні географія та перелік послуг проекту суттєво розширились.

Мета проекту: всебічна допомога потребуючим у вирішенні питань працевлаштування.

dsc_0348

Види діяльності
Проект складається з декількох напрямів допомоги:
• Надання первинних консультацій з метою виявлення актуального запросу клієнтів на допомогу в працевлаштуванні.
• Складання та редагування резюме.
• Підбір вакансій, згідно досвіду та побажань клієнтів та актуального ринку праці.
• Проведення тренінгів з елементами коучінгових технологій з метою зняття психологічних блоків стосовно питань самореалізації та працевлаштування на новому місті. Під час тренінгу виявляються проблеми, які заважають ефективному працевлаштуванню, надаються практичні інструменти та техніки для вирішення цих питань. Особам, які пройшли тренінг, надається подальша коуч – підтримка на всіх етапах працевлаштування.
• Запроваджено надання послуги профорієнтаційне тестування за ліцензійною програмою «Профкар’єра» спрямоване на виявлення схильностей та особистісних професійно важливих якостей клієнта з подальшою поглибленою консультацією за результатами профдіагностики.
• Взаємодія з роботодавцями: організація та проведення презентацій роботодавців, підбір працівників із існуючої бази бенефіціарів, надання грантів на створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб, ведення бази вакансій.
• Організація та проведення бізнес-шкіл для різних категорій громадян (жінки з дітьми, потенційні підприємці).
• Співпраця з соціальним та бізнес- партнерами, громадою міст.
• Ведеться сторінка у Facebook на якій анонсуються та висвітлюються всі заходи та події проекту та розміщуються історії успіху працевлаштованих переселенців.
• Розроблено та запущено сайт CAREERFORNEWLIFE.COM. Це новий соціальний портал з працевлаштування, розроблений МБФ «Карітас України» . На сайті створено платформу для надання ефективної допомоги соціально незахищеним верстам населення в різних куточках країни. За допомогою унікального конструктора пошукачі роботи мають можливість скласти та розмістити резюме та мотиваційне письмо до нього. Роботодавці розміщують інформацію про актуальні вакансії, з якими можуть ознайомитись відвідувачі сайту. На сайті також є можливість ознайомитись з навчальними курсами від наших партнерів та багато інших корисних опцій.

dsc_0202

Хто може приймати участь у проекті
Отримати допомогу з працевлаштування можуть як вимушено переміщені особи так і місцеве населення.

Контактна інформація
Харків, Григорівське шосе, 30 (м. Холодна гора), офіс Карітасу Харків, 2 поверх
+380503517010