Реєстрація на новий проект «Бізнес-гранти на підтримку мікро-бізнес-ініціатив»

Немецкий_бизнес-01

Міжнародний благодійний фонд «Карітас Харків» оголошує реєстрацію на новий проект «Бізнес-гранти на підтримку мікро-бізнес-ініціатив»

Метою проекту є створення умов для отримання доходу переселенцями та місцевим населенням, яке постраждало від конфлікту, шляхом підтримки ініціатив мікробізнесу.

Бізнес-гранти на підтримку мікро-бізнес-ініціатив надаються в рамках проекту Міністерства закордонних справ Німеччини на відновлення втраченого через конфлікт бізнесу і/або на розвиток діючого бізнесу учасника програми, на надання цільової фінансової допомоги для переселенців і місцевого населення, яке постраждало від конфлікту, на підтримку ініціатив мікробізнесу (дрібна торгівля, послуги невеликого масштабу або дрібне виробництво) з метою забезпечення їх джерелами доходу та зниження залежності від гуманітарної допомоги й державних соціальних виплат.

Розмір гранту становитиме від 5 000 до 30 000 гривень залежно від індивідуальних потреб. Джерело доходу, створене завдяки отриманню бізнес-гранту, забезпечить бенефіціарів програми і їхні сім’ї доходом для забезпечення гострих нагальних потреб.

Надання бізнес-грантів направлене на зміцнення самостійності, зменшення потреб у терміновій грошовій або натуральній допомозі й отримання учасником програми фінансової незалежності, забезпечуючи при цьому гідне заняття для бенефіціарів та отримання суспільством необхідних товарів або послуг.

Термін реалізації проекту – з 1.07.2016 по 31.12.2016
Щоб взяти участь у проекті, необхідно заповнити заявку онлайн: http://bit.ly/2acjGMr
Ви можете дізнатися детальну інформацію щодо проекту за телефоном: 050-300-300-9 або надіславши запит на e-mail: CaritasNazarova@gmail.com

13 thoughts on “Реєстрація на новий проект «Бізнес-гранти на підтримку мікро-бізнес-ініціатив»

 1. Марина

  Спасибо вам большое, что даете людям шанс нормально жить и трудится людям попавшим в тяжелую ситуацию. Мы сами с Луганской области,будем писать бизнес план,и надеемся что получится

 2. Анна Гнилицька

  За вказаним вами посиланням http://bit.ly/2acjGMr, потрапила на таку ж саму сторінку з таким самим посиланням. Заявки не знайшла!

  1. Харків Карітас Post author

   Здравствуйте. Скопируйте ссылку и вставьте в новой вкладке – это должно помочь. Мы проверили – ссылка работает.

 3. Олена

  Доброго дня. Ще не пізно подати заявку для участі ? Дякую

  1. Харків Карітас Post author

   Здравствуйте. Вы можете подать заявку до 31.12.2016 г.

 4. Сергей

  Добрый день! Такой проект будет проводиться в Луганской обл., в частности г.Рубежное?

  1. Харків Карітас Post author

   Здравствуйте. Данный проект не действует на территории Луганской области. В 2017 году возможно географическое расширение проекта. Отслеживайте актуальную информацию на сайте.

 5. Любовь

  Добрый день!
  Подскажите, Полтавская область может учавствовать в данном проекте? При заполнении п.7 заявки -адрес проживания после перемещения -выбираются определенные города. Я переселенка из Донецкой области, 2й год проживаю в г.Пирятине Полтавской области – могу ли я учавствовать в данном проекте?

  1. Харків Карітас Post author

   Доброго дня. Нажаль Полтавська область не приймає участь у даній програмі! Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефоном 050 300 300 9.

 6. Олена

  Доброго дня. У проекті приймає участь лише м. Харків чи уся Харківська область ? Дякую

  1. Харків Карітас Post author

   Доброго дня! У проекті приймає участь уся Харківська область!

 7. Олена

  Доброго дня. Коли орієнтовно будуть відомі результати конкурсного відбору? Дякую.

  1. Харків Карітас Post author

   Доброго дня. Більш детальну інформацію ви можете отримати, надіславши запрос на емейл координатора проекту caritasnazarova@gmail.com.

Comments are closed.