Психологи проекту “Забезпечення основних потреб постраждалих від конфлікту на Сході України” GMFA 2016–2017 запрошують на тренінги

ПідвБезымянный-3-01ищення рівня психологічної культури та компетентності сприяє кращій адаптації в будь-якій складній ситуації. Перший крок на шляху нормалізації свого психоемоційного стану полягає в розумінні того, що насправді з тобою відбувається. В усвідомленні власних ресурсів і того, чим ти можеш собі допомогти та за якою допомогою належить звертатися до фахівців.

 

Двічі на тиждень психологи проекту проводять двогодинні міні-тренінги. Теми, що розглядаються, пропонували самі ВПО. Серед них “Конструктивне вирішення конфліктів”, “Нормалізація психоемоційного стану. Прийоми самодопомоги”, “Порушення харчової поведінки”, “Образи”, “Сімейний бюджет. Його планування в період кризи”.

 

Учасники з цікавістю опанують матеріал за допомогою практичних технік і вправ. Зможуть навчитися допомагати собі, виходячи з власного ресурсу відновлювати сили, справлятися з проблемами, що виникли, розширювати потенціал та здобути нові навички, які можна використовувати в повсякденному житті.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до тренінгових груп, які працюватимуть кожного понеділка (о 10:00) та середи (о 14:00) за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 15.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 050-325-20-65 – Анна,  050-994-10-07 – Вікторія.