21 вересня в рамках всеукраїнського проекту «ДЕНЬ КАР’ЄРИ / PROFITDAY» пройшов Ярмарок вакансій у Харкові

dsc_026521 вересня в рамках всеукраїнського проекту «ДЕНЬ КАР’ЄРИ / PROFITDAY» пройшов Ярмарок вакансій у Харкові. Цього дня подібний захід проходив у 15 містах країни.

Переселенці та студенти були основною цільовою аудиторією, хоча можливість отримати допомогу з працевлаштування надавалася і місцевим жителям.

МБФ «Карітас України», що виступав у якості співорганізатора Ярмарку, презентував відвідувачам актуальні проекти фонду та пропонував допомогу в працевлаштуванні.

На ярмарку були присутні близько 40 роботодавців, частину з яких запросив благодійний фонд «Карітас».

Були представлені вакансії з різних галузей – від виробництва до IT. Претенденти мали можливість дізнатися про всіх присутніх роботодавців одночасно і про вимоги, які вони висувають до кандидатів на працевлаштування.

Така взаємодія допомогла роботодавцям і шукачам безпосередньо познайомитися та встановити комунікативні зв’язки.

Команда проекту з працевлаштування дякує роботодавцям Freshline,ТОВ “ХРЕКс”, ООО ТПК Триколор, ТОВ “Шанс”, АКЦ Dealist, ФОП Корніенко,а також Планета Знаний (Planeta Znaniy), Благодійна організація “Благодійний фонд” Право на Захист ” за участь і сподівається на подальшу продуктивну співпрацю!

 Більше фото за посиланням: http://bit.ly/2d9n39Odsc_0348