Створення робочих місць для нового життя. Гранти для роботодавців

gotovyj-_plakat_rabotadately_harkov3-01БФ «Карітас України» в м. Харкові розпочинає прийом заявок на участь у проекті «Створення робочих місць для нового життя. Гранти для роботодавців».

Термін прийому заявок –  з 01 вересня по 30 вересня 2016 року.

Механізм відбору в проект:

У разі відбору Вашої заявки, Вас буде запрошено для проходження наступного етапу  – інтрев’ю. Після інтрев’ю обов’язковим є відвідання місця ведення бізнесу для прийняття остаточного рішення стосовно Вашої заявки.

До участі запрошуються комерційні підприємства будь-якої організаційно-правової форми Харківської, Полтавської та Сумської областей, а також фізичні особи – підприємці, що готові створити робочі місця для внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО).

Можливі види робочих місць: постійні, строком не менше 12 місяців.

Умови працевлаштування:

упродовж 2-х місяців від моменту підписання договору про спільну благодійну діяльність прийняти на роботу ВПО;

усі ВПО, яких буде прийнято на роботу в рамках гранту, мають бути офіційно працевлаштовані;

– створене робоче місце має бути збережене для ВПО на строк не менше ніж 12 місяців (трудову угоду не може бути розірвано за ініціативи роботодавця. У разі звільнення ВПО за власним бажанням на створену вакансію впродовж 10 днів має бути зараховано іншого працівника із числа ВПО).

За необхідності БФ «Карітас України» сприятиме в пошуку кандидатів серед ВПО. У разі невиконання однієї з умов БФ «Карітас України» лишає за собою право вимагати компенсації повної суми гранту.

Працевлаштування можливе із використанням державної програми з компенсації роботодавцям оплати праці ВПО: ПОСТАНОВА від 8 вересня 2015 р. № 696 «Про затвердження Порядку здійснення  заходів сприяння зайнятості, повернення коштів,  спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для  внутрішньо переміщених осіб».

Подавати заявку на грант можуть: юридичні особи будь-якої організаційно-правової форми  (окрім державних, комунальних і неприбуткових організацій); фізичні особи – підприємці. Підприємства і фізичні особи, які зареєстровані не пізніше  01.01.2016 року.

Наданий грант може бути спрямований на створення робочого місця, а саме

– придбання обладнання, програмного забезпечення;

– оплата послуг (в т. ч. реклама, ремонт);

– оренда приміщення;

– оплата податкових зобов’язань, що виникають упродовж реалізації проекту.

Грант не може бути спрямовано на оплату заробітної плати працівнику.

Сума гранту на створення одного робочого місця становить 19 000,00 гривень. Заявку може бути подано на створення кількох робочих місць.

Вид діяльності підприємства не повинен суперечити законодавству України, а також не може бути пов’язаним із реалізацією алкоголю, тютюнових виробів, зброї у будь-якому вигляді, включаючи іграшкову.

Розмір гранту має відповідати ринковим цінам і реальним потребам підприємства. У випадку надання недостовірної інформації заявку не розглядатимуть, її буде відхилено.

Звітність

У разі отримання гранту, Вам необхідно буде надати чеки або накладні, що підтверджують цільове використання гранту на створення робочого місця.

Після отримання гранту, «Карітас України» проводить моніторинг підприємства-грантоотримувача і працевлаштованої ВПО в телефонному режимі і відвідує місце ведення бізнесу.

Контактна інформація

Для отримання детальної інформації про умови подання заявки й документів до неї необхідно відправити нам порожнього листа на адресу – caritas.grant4job@gmail.com, в отриманій автовідповіді знаходитимуться інструкції подальших дій і посилання для скачування і заповнення заявки.

 

Адрес регіонального офісу «Карітас України»: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого (Петровського), 15;

 

Людмила +38-050-309-67-06, Григорій +38-050-309-66-82, Ілона +38-050-304-90-09

(з 9:00 до 18:00 в робочі дні).