Зігріймо серце добротою: з Міжнародним Днем людей похилого віку.

14555932_317796925245622_1790488125_n

Святковий день пройшов у нас у понеділок в «Карітас Харків». Ми запросили бабусь та дідусь, щоб привітати їх з Міжнародним Днем людей похилого віку.

Свято було розпочато з привітального слова директора благодійного фонду «Карітас Харків» о.Сергія Коваля,який усім присутнім побажав міцного здоровя і Божого благословення.

До проведення святкового заходу були залученні волонтери Волонтерського центру «Разом» (керівник- Ольга Чаплик),а саме Вікторія Сикал (оперна співачка), Марія Митко(бандуристка), Золочевський Микола (сержант Національної Гвардії України),також своїм танцем порадував сучасного танцю «Віночок» під керівництвом Ганни Богуславської, який порадував нас неповторним танцем.

Ми віддаємо шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Великої Вітчизняної війни, яке було вимушено переїхати зі своїх рідних домівок,на території яких,проводититься АТО, яке відбудувало зруйноване і допомагає нам творити майбутнє.

Атмосфера в залі на протягом усього свята була дуже весела,дружня та по-родиному тепла. Після закінчення концерту, кожен із гостей отримав святкові подарунки і посмакував смачними солодощами.