Запрошуємо на навчальний семінар-практикум з арт-терапії

arrterapiya

Запрошуємо на навчальний семінар-практикум з арт-терапії

Арт-терапія сьогодні вважається одним з найбільш м’яких, але ефективних методів, який використовують у роботі психологи та психотерапевти.
Будь-яке емоційне напруження навантажує людину. Якщо не настає своєчасного розвантаження, будь-хто може опинитися в стресовому стані. Кожен з нас хоч один раз у житті допомагав відновити свій емоційний фон, вдаючись до прийомів арт-терапії. Хтось, приходячи додому втомлений, слухає музику або дивиться улюблений фільм, інший, розгнівавшись, рве папір або починає малювати.

mioprjgcwfm

У практиці роботи з кризовими станами техніки арт-терапії зарекомендували себе як одні з найефективніших. Вони досить різноманітні – є з чого вибирати.

У рамках проекту «Забезпечення основних потреб постраждалих від конфлікту на Сході України GMFA» 21 листопада 2016 року відбудеться навчальний семінар-практикум «Техніки арт-терапії в роботі з дітьми та дорослими» для психологів «Карітас Харків», шкільних психологів міста, психологів харківських громадських організацій, які працюють з дітьми та сім’ями ВПО.

Під час практикуму учасники зможуть:
• Ознайомитися
з напрямками арт-терапії
з технікою «Акватіпія»
• Освоїти
7 технік роботи з манкою
техніки роботи зі склом і дзеркалами
рухові техніки для групової роботи та роботи з парою

Чекаємо вас у понеділок, 21 листопада, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 15, 3 поверх, «Карітас Харків». Семінар буде проходити з 9:30 до 17:30.