БО «БФ «Карітас Харків» проведе інтеграційний захід «Мирне коло»

БО «БФ «Карітас Харків», проект «Забезпечення основних потреб постраждалих від конфлікту на сході України GMFA» 15 грудня 2016 року проведуть інтеграційний захід «Мирне коло».

Мета заходу: сприяння соціокультурній інтеграції вимушених переселенців у місцеву громаду, формування навичок ефективного спілкування.

Девіз: «Наша країна – різнокольорова та барвиста Україна!»

Завдання, які мають бути вирішені для досягнення мети:
1. Сприяти формуванню духовно-моральних якостей особистості через знайомство з національними традиціями і цінностями та залучення громади міста до читання художньої літератури й обміну творами улюблених письменників.
2. Сприяти формуванню навичок позитивного ставлення й поваги до інтересів і звичаїв інших людей, їхніх духовних цінностей і традицій через обмін сімейним досвідом ВПО та місцевих жителів.
3. Навчити навичкам ведення позитивного діалогу.

cover

Під час заходу «Мирне коло» учасники познайомляться з творчістю харківської художниці Олесі Вакуленко, створять спільний малюнок і виготовлять сувеніри з фетру на національну тематику. Також учасники дізнаються про регіональні особливості української народної творчості, народні звичаї, обміняються особистими поглядами на сучасне українське мистецтво. У рамках заходу пройде флешмоб «Буккросинг».

Захід відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Отакара Яроша, 18д, IDP Business Space.
Час проведення: 14:00 – 18:00.