Тренінг проекту «Протидія торгівлі людьми» для спеціалістів районних і міських центрів зайнятості

Рабство – це проблема, яка існує вже багато століть. Торгівля людьми є однією з найбільш прибуткових сфер кримінального бізнесу у світі. Щорічно тисячі людей по всьому світу потрапляють в рабство, погоджуючись на сумнівну роботу за кордоном.

img_6167

Щоб не потрапити в подібну ситуацію, потрібно вміти розгледіти небезпеку заздалегідь. Саме для цього проект «Протидія торгівлі людьми» в партнерстві з ГО «Твоє право» 29 листопада 2016 року на території Харківського обласного центру зайнятості провели тренінг для спеціалістів районних і міських центрів зайнятості Харківської області. Тема заняття: «Профілактика та подолання синдрому професійного вигорання і способи запобігання торгівлі людьми».

img_6158

Метою заняття було показати взаємозв’язок між невдоволеністю умовами праці, низьким рівнем заробітної плати й бажанням змінити життя на краще та потенційними ризиками потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Якщо у вас виникають запитання стосовно даної теми, телефонуйте за номерами
050-3000-449 та 067-56-77-367 або приходьте до офісу благодійного фонду «Карітас Харків» за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 15, 2-й поверх.