Від усвідомлення проблеми до рішучих дій

7 грудня співробітники проекту «Протидія торгівлі людьми» разом із Люботинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали два заклади: Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту й люботинську спеціалізовану школу-інтернат I–III ступенів «Дивосвіт», де провели просвітницький захід на тему «Як не стати живим товаром торговців людьми». У заході взяли участь майже 100 дітей та підлітків.

torgovlya7-124

Тема викликала великий інтерес в учнів, адже виявилася дуже актуальною для них. Під час зустрічі в школі діти цікавилися питаннями захисту своїх прав. Тому додатково був виділений час на обговорення прав дитини.

torgovlya7-121

Деякі підлітки поставилися до обговорення тем скептично, і лише наприкінці заходу вони зрозуміли, що проблема торгівлі людьми ближча, ніж здавалося раніше.
Підлітки оцінили масштаби подібного злочину, дізналися про види торгівлі людьми та з’ясували, яким чином можна вберегтися й попередити своїх знайомих і близьких.

Якщо у вас виникають запитання стосовно цієї теми:
телефонуйте за номерами 050-3000-449 та 067-56-77-367
або приходьте до офісу благодійного фонду «Карітас Харків» за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 15, 2-й поверх.