Благодійність в один клік

в один клік-01-01

Благодійний фонд “Карітас Харків” приєднався до Української біржі благодійності та став оператором допомоги.

Друзі, просимо підтримати наш перший проект на сайті Української біржі благодійності, спрямований на допомогу одиноким матерям із числа ВПО.
Кожна гривня має значення. Ми просимо допомоги на прості на перший погляд, але вкрай важливі речі. Не будьмо байдужими до проблем одиноких матерів – переселенок із Донбасу. Адже їхні потреби є не такими великими – це лише їжа для виживання!

Посилання на проект: https://ubb.org.ua/uk/project/2755/

2 коментарі до “Благодійність в один клік

  1. Валентина

    Допоможіть будь ласка. Мене завти Валентина, мені 19 років. У мене з дитинства діагноз : вроджена вада серця, двостулковий аортальний клапан, комбінований порок ІІ ступення. Подвоєна ліва почка, пілеонефріт. На даний момент я вагітна на дев’ятому місяці.Сказали родити буду в Києві в клініці ПАГ, а там за сутки потрібно платити + самі роди і препарати на роди. В нас таких грошей нема, а я дуже хочу родити здорову дитину. Мені потрібно приймати дорогі препарати щоб виносити дитину. Мама допомогти нічим не може, бо крім мене у неї ще 3 доньки. З батьком ми не живем і не спілкуємося, а вся зарплата чоловіка йде на покриття кредиту. Я прошу не будьте байдужі, допоможіть чим зможете. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 0688364431. Номер картки: 4149499645807940 приват банк. Дякую

    1. Харків Карітас Автор публікації

      Доброго дня Валентина. Наберіть, будь ласка, нашого фахівця по телефону гарячої лінії 050 3000 248. Він вам допоможе.

Коментарі закриті.