Благодійний фонд «Карітас Харків» долучається до буккросингу

OCIHRW0

Благодійний фонд «Карітас Харків» долучається до буккросингу! У рамках проекту «Забезпечення основних потреб постраждалих від конфлікту на сході України (GMFA)» у благодійному фонді «Карітас Харків» започатковано обмін книгами – буккросинг.

У кожного з нас вдома на полицях припадає пилом безліч цікавих книг.
Прочитавши книгу одного разу, здебільшого ми ніколи вже до неї не повертаємося. Але ж книга має жити, дарувати знання, поширювати мудрість. Усвідомлюючи це, люди вже багато десятків років тому прийшли до ідеї буккросингу.

Буккросинг на практиці виглядає так: прочитавши книгу, людина залишає її у багатолюдних місцях (парках, супермаркетах, кафе), де її зможе знайти інша людина, щоб прочитати і «передати далі» – теж залишити книгу в потрібному місці. Це ще один спосіб відродити культуру читання та познайомитися з прекрасними творами вітчизняної й зарубіжної літератури.

Станьте учасником руху: принесіть до офісу «Карітас Харків» ваші прочитані книги, якими хочеться поділитися, і замість них візьміть будь-яку вподобану книгу, що бере участь у буккросингу.

Кожну книгу ми реєструємо на сторінці в соціальній мережі: https://vk.com/bookcrossingkharkov, на якій ви можете простежити шлях книги і прокоментувати, де її знайшли самі. До всіх книг ми додаємо інформацію з правилами участі в буккросингу.

Відстеження процесу подорожі книги та читання коментарів від тих людей, у чиї руки вона потрапила, – одна з найприємніших сторін участі в
буккросингу.

Незважаючи на те, що трохи менше 25% «звільнених» книг, так і не були «спіймані», деякі учасники руху «буккросинг» зовсім не ображаються через безслідне зникнення книг. На їхню думку, якщо випадковій людині безкоштовно стане доступним таке благо, як книга, – це вже добре.

Стати учасником буккросингу можна за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 15, ст. м. «Університет» або «Пушкінська».