«Різдвяні янголи добра»

8ReRcQ2k8l8
12 січня наші волонтери плідно попрацювали, беручи участь в організації гарячих обідів для учасників фестивалю вертепів «Вертеп-фест».

«Вертеп-фест 2017» – масштабна дводенна святкова феєрія, що захопила Харків у дні Старого Нового року, 13–14 січня, і об’єднала вертепні
колективи з усієї України: дитячі й дорослі, музичні й драматичні, традиційні й сучасні – з персонажами з нашої з вами історії останніх років.
5gZw_h3eJA4
Благодійний фонд «Карітас Харків» виступав партнером фестивалю «Вертеп-фест». А його організатором був Благодійний фонд «Харків з тобою».
Наша місія полягала в організації 160 гарячих обідів. Упродовж кількох годин одні за одними до нас приходили групи учасників. Наші активні
волонтери робили все, щоб кожен з учасників зміг смачно пообідати та зігрітися горнятком чаю або кави.
Поряд з натхненними та сповненими ентузіазмом студентами з «Української Академії Лідерства» (УАЛ) день проходив у теплій і дружній атмосфері.
«Творіть добро, воно сторицею відплатиться!» – говорить українське прислів’я. І ось які подаруночки – «Янголів добра» – ми отримали від студентів. Щиро вдячні всім, хто був залучений до організації гарячих обідів, та дякуємо за відзнаки!

лучший_синий