Відвідування театру імені Т. Г. Шевченка стало доброю традицією проекту «Забезпечення основних потреб постраждалих від конфлікту на сході України GMFA»

izsrepIJm3Y

У рамках проекту «Забезпечення основних потреб постраждалих від конфлікту на сході України GMFA» у 2016 році передбачено проведення культурних заходів для ВПО і місцевого населення.

Регулярне відвідування театру імені Т. Г. Шевченка стало доброю традицією проведення вільного часу. Метою таких заходів є всебічний розвиток людини та ознайомлення наших бенефіціарів із культурною та історичною спадщиною Харкова, із творчими досягненнями відомих людей у різних галузях мистецтва, із художньою діяльністю талановитих особистостей і колективів.

-nOGMHWTVe4

Похід до театру – це розвага, яка відволікає людину від повсякденних турбот та негараздів, надає потужний емоційний заряд. Театр також впливає на спосіб мислення особистості й сприяє розширенню її кругозору.

Реалізація даних заходів була підтримана дирекцією ХДАД театру ім. Т. Г. Шевченка. БФ «БО «Карітас Харків» від імені своїх бенефіціарів, які відвідують яскраві та незабутні вистави, щиро дякує за можливість долучитися до мистецтва!

P_20161006_145038 (1)