Набір на участь у проекті «Професія для нового життя. Індивідуальні гранти на перепідготовку» продовжено!

До участі запрошуються внутрішньо переміщені особи, які бажають змінити професію.

Проект «Грант на перепідготовку» зможе забезпечити навчання переселенців, які з різних причин не змогли реалізуватися за своєю спеціальністю на новому місці. Грант на перепідготовку покриває вартість навчання на короткотермінових курсах з різних спеціальностей. Для участі необхідно заповнити електронну форму або звернутися в офіс в одному з міст, де представлений даний проект.

Усім, хто подолав відбір, на електронну адресу надійде запрошення на співбесіду. Після цього учасник пише заяву на участь у проекті, а благодійний фонд Карітас обирає навчальний заклад і забезпечує оплату навчання.

Тим, хто не впевнений, яку саме професію йому обрати, фонд надає можливість безкоштовно пройти профорієнтаційне тестування (реєстрація на тестування).

У цьому проекті можуть взяти участь як переселенці, так і навчальні центри, які проводять короткострокові курси. Проект співпрацює тільки з перевіреними навчальними закладами, які мають досвід навчання не менше двох років. Після закінчення курсів вручається сертифікат. Навчальний заклад, який надає освітні послуги, має бути визнаним серед роботодавців.

Проект реалізується в таких містах: Харків, Запоріжжя, Краматорськ, Слов’янськ.

Для участі завантажте анкету https://goo.gl/UdolJ8
Заповніть її та надішліть на електронну адресу career.grant@gmail.com

Деталі за телефонами:
Харків – 050-309-67-08
Запоріжжя – 050-400-05-46, 067-650-70-76
Краматорськ – 050- 325-18-55
Слов’янськ – 050-343-81-76