Дебют кіношколи “Тін-клаб”

 

27 липня 2017 року відбулось підбиття підсумків двомісячної плідної співпраці по створенню соціального ролика для дітей групи “Тін-клаб” між проектами “Дитячі, молодіжні та сімейні центри в Східній Україні” та “Забезпечення основних потреб постраждалих від конфлікту на Сході України” Карітас Харків, а також ГО “Нова доба”.

В результаті низки занять діти отримували знання з ораторського мистецтва, телемистецтва, побували в ролі акторів, сценаристів, а наприкінці стали учасниками дебютного соціального ролика “Простягни руку новому другу”.

Під час підсумкової зустрічі до уваги дітей та батьків представили першу кінопробу на обласному телебаченні “Літній відпочинок дітей-переселенців”, відеоряд “Незабутні моменти кіношколи”, а також власне ролик.

Після перегляду кожному активному учаснику були урочисто  вручені почесна грамота та сертифікати про проходження курсу навчання, а також презентовано  перший випуск газети “Ми Є”, робота над якою буде ефективним продовженням успішного проекту. Отже, представляємо нашу роботу…