Мурал миру в Ржавецькому психоневрологічному інтернаті!

Ну от нарешті можемо розповісти про те, як спільними справами об’єднуємо заради розбудови миру великий громадський сектор.
Спекотний серпень дав плідний врожай. В Ржавецькому психоневрологічному інтернаті з’явився мурал миру за сприяння «Карітас Харків», БО БФ «Волонтери: Дорослі – дітям» та «Майбутнє нації. Волонтерської ініціативи Олега Ширяєва».

На першому етапі більше двох тижнів хлопці з «Майбутнє нації. Волонтерська ініціатива Олега Шаряєва» виконували підготовчі роботи – збивали штукатурку, все шпаклювали у декілька шарів та наносили фонову фарбу. Не все вдавалось одразу, але хлопці зробили все для того, щоб юна художниця якомога скоріше змогла розпочати роботу. БО БФ «Волонтери: Дорослі – дітям» забезпечив даний етап роботи всіма необхідними матеріалами.

Паралельно з цим етапом юна майстриня Даша Федулова разом з «Карітас Харків» ретельно обирали фарби, щоб малюнок був яскравим та стійким до непогоди. Даша, що є переселенкою з Луганської області, самостійно вигадала дизайн нової стіни та втілила все, як то кажуть, у життя. У цій ще зовсім юній дівчині є величезний талант створювати нову реальність, в якій перетинаються любов до миру та тонке відчуття навколишнього світу.

Так як інтернат знаходиться за межами міста, а всі учасники – харків’яни, то нам була необхідна допомога водіїв-волонтерів. Почав цю естафету Віталій Александров, продовжили Дмитро Кирич та Сергій Бараннік   . Велика подяка Вам, дорогі чоловіки, що знаходите час для добрих справ!

Також окрему подяку висловлюємо батькам Даші – Наталії та Олександру! Ваша підтримка та участь були необхідними для створення такої краси!

Працювати в інтернаті було дуже комфортно та душевно, за що висловлюємо подяку директору Олексію Степановичу та усім співробітникам!

Клопітка та споріднена праця врешті решт дала результат – замість сірої стіни з’явився голуб миру, що буде радувати всіх навколо! Хочеться вірити, що для хлопців, які живуть тут, це місце стане символом дому, миру та спокою.