День людини похилого віку в Дитячому центрі Карітас

Незвичайний захід відбувся 29 вересня у Дитячому центрі. До Карітас завітали підопічні з сімей у складних життєвих обставинах Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківського району – діти разом зі своїми бабусями.

Щоб відзначити День людини похилого віку, команда Дитячого центру провела для гостей цікаві конкурси, вікторини, творчі завдання на взаємодію бабусь із онуками, укріплення зв’язку між найстаршим і наймолодшим поколіннями в сім’ях.

Готуючи захід, співробітники Дитячого центру Карітас прагнули приділити належну увагу непопулярній, але дуже талановитій та мудрій категорії – жінкам похилого віку, бабусям, а також сприяти покращенню психологічного клімату в родинах.

Наприкінці святкової програми діти вітали своїх бабусь зробленими власноруч листівками, бабусі ж у відповідь подарували онукам плоди своєї творчості – органайзери-посіпаки для олівців. Спільне чаювання з солодкими смаколиками і переглядом улюблених мульфільмів стало приємним завершенням чудового свята.

Ми вдячні за співпрацю нашим уже постійним партнерам у соціальних проектах – колективу ЦСССДМ Харківського району на чолі з Бакай Оленою Юр’ївною.