Тренінг «Професійнне вигорання. Профілактика та засоби самодопомоги»

В даний час зі збільшенням темпів життя все більша кількість людей відчуває емоційні перевантаження і страждає від проявів синдрому хронічної втоми. Особливу психоемоційну виснаженість відчувають фахівці, що знаходяться в процесі постійної комунікації з іншими людьми.

Синдром емоційного вигорання у соціальних працівників зустрічається досить часто, на жаль, далеко не всі вживають необхідних заходів для його профілактики або лікування.

Психологи проекту «Забезпечення основних потреб постраждалих від конфлікту на Сході України» на прохання адміністрації міста Чугуїв, провели 5 жовтня тренінг «Професійнне вигорання. Профілактика та засоби самодопомоги» для працівників міської ради та Центрів надання адміністративних послуг.

Під час заходу, учасники отримали знання щодо проявів професійного вигорання, змогли самостійно продіагностувати власний рівень виснаженості, отримали навички відстроченої та оперативної самодопомоги у кризових станах, а так само змогли знайти ресурси для профілактики емоційного вигорання на роботі.

У результаті, в учасників поліпшився емоційно психологічний стан, рівень обізнаності з питань професійного вигорання значно підвищився.