Безкоштовні майстер-класи з працевлаштування

Майстер-класи з працевлаштування

Скоро новорічні свята, час загадування бажань і віри в те, що все обов’язково зміниться на краще.

Ви теж хочете змін? Тоді запрошуємо вас на останній в цьому році цикл майстер-класів від команди Кар’єра для нового життя. Ми поділимося з вами формулою успішного працевлаштування, гідно оцінимо ваш досвід і відобразимо його в резюме, а також допоможемо підготуватися до зустрічі з роботодавцями.

Більш того, ви відразу ж зможете поспілкуватися з ними й застосувати отримані навички на практиці. Досвідчені консультанти-рекрутери вже готові розкрити свої секрети, які допоможуть побудувати вам успішну кар’єру в новому 2018 році.

Майстер-класи відбудуться 28 – 30 листопада 2017 р з 10:00 до14: 00 за адресою: Харків, вул. Григорівське шосе, 30, 2-й поверх.

28 листопада, вівторок, з 10: 00 до 14:00 – «Формула успішної кар’єри».
Ми опрацюємо формулу успішного працевлаштування й розкриємо таємницю, яка вона – робота вашої мрії – і де її знайти.

29 листопада, середа, з 10: 00 до 14:00 – «Моя візитка – моє резюме», зустріч із роботодавцями.
Поговоримо про те, як коротко, але вражаюче відобразити свій досвід (або його відсутність), щоб тебе запросили на роботу. А також відбудеться зустріч з роботодавцями, які чесно розкажуть, кому віддають перевагу при прийомі на роботу й запропонують цікаві вакансії.

30 листопада, четвер, з 10: 00 до 14:00 – «Співбесіда – шанс, а не стрес»
Про те, як ефективно використовувати цей шанс, а також презентація роботи проекту на 2018 рік чекають на вас на цьому майстер-класі.

Для того, щоб ми могли відповісти саме на ВАШ запит, заповніть цю реєстраційну форму https://goo.gl/mkPnpb