Чи знають батьки, які мультфільми дивляться їхні діти?

By | 21.11.2017

Зустріч з о.Ігорем     Саме такою була тема чергової зустрічі з батьками в рамках проекту «Центр підтримки сім’ї», що діє за підтримки Caritas Poland та Ministerstwa Spraw Zagranichnyh.
Мета зустрічі полягала не в тому, щоб надати батькам список тих м/ф, які мають поганий вплив на дитину, а радше звернути їх увагу на важливості знання того мультиплікаційного світу, в якому живе їх дитина.
Разом із психологом Світланою Остапцовою, о. Ігор намагався на прикладі найбільш популярних дитячих мультфільмах показати батькам, яким може бути вплив на дитину, здавалось б безневинна картинка. Було наголошено на важливості того, щоб батьки, не зважаючи ні на що, продовжували читати своїм дітям казки, і по мірі можливості, з ними їх обговорювали. Особливо це стосується того, які мультфільми дитина сьогодні дивилась, і чого це її навчило.
Відзначалось також і те, щоб дорослі самі чітко знали і розуміли те, що дивляться їх діти, щоб влаштовували спільні перегляди.

     Підсумком зустрічі стало побажання, щоб батьки намагались пізнати світ дитини, щоб мультфільми не стали їхньою заміною, щоб, не зважаючи ні нащо, могли знайти час для своїх дітей.