Вивчали формулу успішної кар’єри

Майстер-клас у Карітасі Харків

Вчора, 28 листопада, координатор проекту з працевлаштування Наталя Малютіна провела майстер-клас «Формула успішної кар’єри».

Це один із серії трьох останніх заходів у цьому році в Харкові.

Інтерактивний формат, вправи та завдання, живе спілкування допомогли нашим учасникам у головному – усвідомити свої життєві цілі. На майстер-класі учасники зрозуміли, що цілі завжди пов’язані з конкретними діями. І ці дії повинні бути прописані – саме тоді ми беремо за них відповідальність.

Але самотужки визначити власні бажання важко, тож Наталя допомогла учасникам зануритися всередину себе та відокремити головне від другорядного. Адже насправді мрія може бути досягнута, якщо правильно її сформулювати та навчитися докладати зусилля в обраному напрямку.

Сьогодні проходить другий захід, присвячений темі резюме. Але ви можете встигнути ще на майстер-клас «Співбесіда – шанс, а не стрес», який відбудеться завтра, 30 листопада 2017 року.

Реєструйтеся на захід

Отримайте шанс змінити життя на краще!

2 коментарі до “Вивчали формулу успішної кар’єри

  1. Лилия

    К сожалению я только сейчас попала на Вашу страничку Но очень хотелось попасть к Вам на мастер класс или другие мероприятия по поводу трудоустройства Так как я в настоящее в поисках работы

    1. Харків Карітас Автор публікації

      Добрый день, Лилия. Вы можете позвонить нашим рекрутерам по тел. 050 351 70 10, 050 309 67 10. Вы можете прийти на бесплатную консультацию, пройти профориентацию. Они вам расскажут о наших проектах.

Коментарі закриті.