ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – СВЯТО МИЛОСЕРДЯ ТА ДОБРОТИ!

У наш час всім дуже необхідний промінчик доброти. А прикладом безкорисливості, щирості і милосердя для нас давно є постать Святого Миколая. День святого Миколая, безумовно, найочікуваніше й улюблене свято як для дітей, так і для дорослих.
 
20.12-21.12 в теплій та привітній атмосфері креативного ХАБу “Розвиток” працівниками Дитячого центру Карітасу Харкова були проведені заходи до Дня Святого Миколая «Святий Миколай всім малятам допомагай».
 
Разом з батьками вихованці Дитячого центру мали нагоду поринути в казкову атмосферу, переглянути святкову виставу.Піід час вистави діти не лише просто спостерігали за героями, а й самі були активними учасниками, на радість своїм батькам!
 
Наші вихованці заздалегідь готували сюрпризи своїм рідним та Святому Миколаю, у вигляді віршів, пісень та малюнків на тему «Мої добрі справи в цьому році».
 
Це світле свято запам’ятається нашим відвідувачам приємними несподіванками, гарним настроєм, неповторними враженнями та звісно ж подарунками, та настановами бути чемними, вихованими та милосердними, які приніс Святий Миколай.
#