Коли блага справа єднає, або співраця в кубі!

15 грудня, напередодні світлого свята – Дня Святого Миколая в Дитячому центрі відбулось родинне свято в інноваційному форматі «Ходить по землі Святий Миколай ».
Працівники Дитячого центру, проекту “Домашня опіка” та волонтери-студенти (майбутні соціальні педагоги ХНПУ імені Г.С. Сковороди) об’єднали зусилля з метою створення святкової атмосфери у гостей – підопічних Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківського району з числа сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Мета зустрічі -виховання у дітей толерантного ставлення та поваги до старших, популяризації здорового способу життя, а також дозвілля, чого особливо бракує дітям, батькам та бабусям з прилеглих районів Харківщини.
Діти разом зі своїми бабусями та законними представниками приймали участь в конкурсах, спілкуванні з ведучими. В заключній частині святкової програми маленькі учасники мали нагоду створити ялинкову прикрасу- «сніговичка» з фетру, а бабусі ж ,у свою чергу, виготовили чудові фетрові чобітки та презентували онукам плоди своєї творчості. Спільне частування солодкими смаколиками та обмін враженнями стали приємним завершенням чудового свята.
Ми вдячні за співпрацю нашим постійним партнерам у соціальних проектах – колективу ЦСССДМ Харківського району та активній студентській молоді факультету “психологія та соціологія”, спеціальності “соціальна педагогіка” ХНПУ ім.Г.С.Сковороди за активну участь та допомогу в проведенні заходів!
Як підсумок свята, можна стверджувати про те, що подібні спільні заходи проектів Карітасу Харкова та партнерських організацій є ефективною моделлю в реалізації міссії нашої благодійної організації!