Курчат узимку рахували та майбутнє планували

Команда проекту

Команди з працевлаштування «Кар’єра для нового життя» спільно з командами проекту, що реалізується в Східній Україні за підтримки CRS, зустрілися 19 та 20 грудня востаннє в 2017 році, аби підбити підсумки, опрацювати отриманий досвід та навчитися нового.

Так, команди Харкова, Краматорська, Запоріжжя, Одеси та Маріуполя взяли участь у двох тренінгах, які допоможуть наступного року в реалізації існуючих проектів та форматуванні нових. Спочатку учасники отримали корисну інформацію та навички від представниці міжнародної донорської  організації CRS Анастасії Литвинової та проектного менеджера Шона Гріффіна. Далі Володимир Денисов провів тренінг щодо методів роботи з дорослою аудиторією.

Такі тренінги для тренерів формують та покращують у працівників Карітасу професійні навички роботи з отримувачами допомоги. І вже наступного року на вас чекають сюрпризи: нові формати заходів, можливості та позитивні емоції.

Щодо результатів роботи цілої команди проекту за 2017 рік, то вони свідчать про те, що всі напрямки діяльності – працевлаштування, перенавчання, гранти для роботодавців, бізнес- та агрогранти допомогли багатьом сім’ям, особам із числа ВПО та місцевим жителям  покращити своє матеріальне становище та відчути себе здатними на більше.

Сподіваємося, і ви також підбиваєте підсумки. Бажаємо успіхів і запрошуємо активно долучатися до нашої діяльності, щоб у 2018 році досягти нових вершин!