Інтерактивний тренінг для школярів

Психологи Карітасу Харкова Остапцова Світлана і Зенцова Вікторія провели  інтерактивний тренінг для школярів Мельниковської ЗОШ I-III ступенів Валківського району.

Зустріч відбулася за темою «Психологічні причини та засоби профілактики булінгу в шкільних колективах». За допомогою практичних вправ в командах виявляли психологічні причини виникнення булінгу, його особливості як процесу, що охоплює увесь клас. На заході були присутні представники 16 шкіл району та учні 8 і 9 класів, які досліджували складне питання.

Ідея тренінгу – допомогти дітям зрозуміти роль особистого вкладу кожного учня в здоровий психологічний клімат класу. Діти проявили високий рівень усвідомленості і працювали з наснагою, досліджуючи тему насилля в школі.

Якщо проблема булінгу турбує Вас, або в школі, де навчається Ваша дитина, присутня така проблема, ви можете звернутись до нас за консультацією.

Наші контакти: 050-366-53-88, 098-185-50-51.

Захід відбувся у співпраці психологів проектів «Об’єднуючи людей заради миру» та «Центр підтримки сім’ї» – 19 лютого 2018 року.