Проект «Допомога ВПО в Харківській області»

Папа для України

ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНО

 

З 1 лютого 2018 року у Карітасі Харків з ініціативи «Папа для України» стартував довгоочікуваний проект «Допомога ВПО в Харківській області».

Метою проекту є покращення якості життя соціально незахищених груп населення з числа вимушено переселених осіб, та сприяти підтримці віри в краще майбутнє. Проект буде дещо відрізнятися від тих, які впроваджені до Карітасу Харків громадською організацією Станція Харків і Карітас Spes, які вже працюють в Харкові і Харківській області з грудня 2017 року.

Географія проекту передбачає обслуговування потребуючих з Лозовського, Боровського, Вовчанського та інших районів Харківської області і міста Харків, крім тих, які вже опрацьовані вищезазначеними організаціями. Як завжди допомога спрямована на найвразливіші соціальні категорії – важкохворі люди з 1,2,3 ступенями інвалідності або до/ після операційні хворі, самотні батьки, пенсіонери віком за 65 років, годуючи або вагітні жінки, багатодітні родини, родини що опинилися в скрутних життєвих
обставинах тощо.

Допомога буде здійснюватися у різних напрямках – ваучери на продукти і гігієну, грошова допомога на обігрів житла, теплі ковдри та постільна білизна, обігрівачі, гранти на дитячий одяг на весну, на оренду житла, дитяче годування та медична допомога по рецептурних бланках.

Усі види допомоги отримуються одноразово, крім медицини, яка буде потребувати звітів.

Працівники проекту виїжджатимуть до різних районів, про що на сайті Карітасу Харків та нашій сторінці у Facebook буде додаткова інформація про набір бенефеціарів.

Прийом бенефеціарів у приміщенні Карітасу Харків ведеться з понеділка по п’ятницю, з 10.00 до 17.00 години за адресою: м. Харків, Григорівське шосе, 30 (ст. м. Холодна Гора).

Контактні телефони 067 560 55 80, 067 560 54 52

13 thoughts on “Проект «Допомога ВПО в Харківській області»

 1. Юлия

  Здравствуйте. я хотела бы узнать как можно получить помощь , мы переселенцы, недавно переехали в г. Харьков, ребенку 3 года, помощь один раз получили на гоголя 4, это нибулайзер для ребенка, и мужу компрессионные чулки. Больше нигде ничего не получали.

  1. Харків Карітас Post author

   Добрый день. Уточнить по поводу помощи вы можете по телефону горячей линии 050 300 02 48 или посмотреть действующие проекты по ссылке http://caritas.kharkiv.ua/our-works/

 2. Юлия

  Здравствуйте. Скажите пожалуйста мы полная семья (я, муж, ребенок 3,8) можем ли мы получить помощь? Помощь не получали нигде так как недавно переехали. Можем ли мы относится к какой категории как родини що опинилися в скрутних життєвих обставинах тощо. По номерам телефонов дозвонится не возможно.

  1. Харків Карітас Post author

   Добрый день, Юлия. Проверили номера телефонов – все работают. Позвоните, пожалуйста, по номерам указанным в посте, вам дадут ответ по вашей ситуации.

 3. анжела

  Здравствуйте!Я инвалид 3гр.с диагнозом рассеянный энцефаломиелит без работы пенсия 1.452гр. Сын 21.05.2000г.р.поступил в Каразинский универ.на бюджет получает стипендию 1.156гр.Отца нет .Как моему сыну получить материальную или продуктовую помощь .Луганская обл.г.Счастье ул.матросова д.2кв.20 0953521900

  1. Харків Карітас Post author

   Добрый день. Ваш сын может позвонить по телефону горячей линии Каритаса Харьков 050 300 02 48. Или обратиться в проект: “Допомога ВПО в Харківській області” по тел. 067 560 55 80, 067 560 54 52.

 4. Олена

  Дуже вдячні за отриманий ваучер, але не запитала, що можно на нього отримати: тільки продукти чи можно і побутову хімію та засоби гігієни?

  1. Харків Карітас Post author

   Доброго дня. Ви можете купити і продукти і хімію.

 5. Елена

  Добрый день,подскажите пожалуйста можно ли дозвонится на номера 067 560 55 80, 067 560 54 52 звоню не берут трубку или сбрасывают.Заранее благодарна

  1. Харків Карітас Post author

   Добрый день. Телефоны доступны. Возможно вы звонили во время перерыва или совещания. Вы также можете позвонить по телефону горячей линии 050 300 02 48.

 6. Ирина

  Добрый день! У нас в семье трое деток, но мы уже по Закону не являемся многодетной- старшему исполнилось 23 года. ( и 8 лет и 10 лет). Мы переселенцы из Луганска, сейчас живем в Харькове. Нуждаемся в помощи – ваучер на продукты и на детскую одежду на весну- лето. И ещё вопрос – гранты ваша организация не даёт на открытие бизнеса? Спасибо.

  1. Харків Карітас Post author

   Добрий день! На даний момент, в Карітасі Харкова вже немає таких проектів.

Comments are closed.