Акція «Папа для України»

Акція «Папа для України» в Харкові та Харківській області фінансує вже третю програму для внутрішніх переселенців, котрі опинились у скрутних життєвих обставинах. Бенефіціари, які не отримували допомогу по інших гуманітарних програмах, які діють в цьому регіоні, можуть звернутись до Карітас Харків.

Людмила Сергіївна, мати п’ятьох дітей, через воєнні дії змушена була виїхати з маленького шахтарського містечка Ровеньки, що на Луганщині, шукаючи безпеки для своїх дітей. Двоє молодших діток пані Людмили, Роман і Христинка мають синдром Дауна, окрім цього з ними проживає похресник Андрійко, в якого вади зі слухом і з зором.
Не дивлячись на труднощі, в яких опинилась родина, діти дуже соціалізовані. Наприклад Христинка не тільки навчається в звичайній школі, а й займається танцями для дітей з обмеженими можливостями і навіть приймає участь в конкурсі. А пані Людмила, пише вірші, нещодавно небайдужі люди допомогли їй видати невеличку збірочку власної поезії.
До початку воєнних дій на Сході України, родина мала свій невеличкий бізнес і помалу, допомагала сім’ям з дітьми з синдромом Дауна. Сьогодні ж, коли родина була змушена покинути все і виїхати подалі від війни, по проекту Акції «Папа для України», Карітас Харків виділив родині ваучер, допоміг з орендою житла і також надав так звані «комплекти для сну», що включає ковдри, подушки і постільну білизну.
Нагадаємо, що даний проект «Допомога ВПО в Харкові і Харківської області», реалізовує Карітас Харків за фінансування Акції «Папа для України». Допомога здійснюється в різний спосіб – ваучери на продукти і гігієну, грошова допомога на обігрів та на оренду житла, теплі ковдри та постільна білизна, обігрівачі, гранти на дитячий одяг на весну, дитяче харчування та видача ліків за рецептами.
Деталі за проектом Ви можете дізнатись за номерами гарячої лінії: 067 560 55 80; 067 560 54 52. Або звернувшись до Фонду м. Харків, Григорівське шосе, 30 (ст. м. Холодна Гора).
#popeforukraine

                                                                                                                                          

                                                                                                           Джерело: facebook.com/popeforukraine