Перший крок, зроблений разом

WE RISE – ЗРОСТАЄМО РАЗОМ

У вівторок, 6 березня 2018 року, в стінах Карітасу Харкова відбулося перше заняття жіночого проекту «WE RISE – ЗРОСТАЄМО РАЗОМ».

Його розпочала представниця Харківської обласної служби зайнятості, заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню  – Тарасенко Олена Володимирівна. Через недостатність достовірної інформації учасниць хвилювало багато питань. Тому Олена Володимирівна в доступній формі розповіла про порядок реєстрації безробітних і про те, яким чином нараховується допомога. А також  про те, як служба зайнятості допомагає започаткувати власну справу й навчає писати життєздатний бізнес-план.

Спікер розповіла, що ці знання можна застосувати на практиці, взявши участь у проекті «Рука допомоги», який реалізується Міністерством соціальної політики за підтримки Світового банку.  Проект надає безвідсоткову поворотну фінансову допомогу переселенцям та малозабезпеченим особам для підприємницької діяльності.

Наступний спікер проекту, рекрутер Карітасу Харкова Оксана Сердюк, надала інформацію про ринок праці в Україні. ЇЇ практичні завдання допомогли учасницям розібратися з актуальними професіями. Це першочергові знання для тих, хто перебуває в пошуку власного професійного шляху. Адже якщо безробітний сліпо йде за власним бажанням і не враховує реальність, то результаті йому доведеться зіткнутися з розчаруванням.

Третій спікер – Людмила Боровик, працівниця Карітасу Харкова, має досвід роботи в податковій службі. Вона окреслила кадрові питання й законні підстави прийому на роботу та звільнення. Звичайно, трапляється, що роботодавець не дотримується закону, тому Людмила розповіла, як можна себе убезпечити.
Завдяки діалоговому формату заняття учасниці отримали відповіді на свої питання.