Кузня жіночої успішності

– Чому не працюєш?

– Не можу знайти роботу!

– Як це? Скрізь висять оголошення, що потрібні працівники. А ти, ледащо, перебираєш…

Такий чи подібний діалог може відбутися з будь-яким здобувачем, і він зажене його ще далі в невпевненість чи безпорадність.

За час діяльності проектів із працевлаштування ми переконалися, що складність полягає не стільки у зовнішніх чинниках (наприклад, відсутності відповідних вакансій), скільки у внутрішній складовій безробітного.

Жіночий проект «WE RISE. Зростаємо разом» покликаний не просто допомогти знайти роботу, а  змінити мислення учасниць.

Вчора жінки вдруге зустрілися на кар’єрному коучингу з Наталією Малютіною. Заняття стало наступною сходинкою на шляху до здобуття спрямованої та усвідомленої професійної мети. Наталя розчулила учасниць, торкнулася їхніх глибоких почуттів, допомогла кожній відчути приховані переживання та бажання, щоб поставити реальні цілі. Адже новою стежкою можна йти, лише покинувши стару.

Наприкінці зустрічі учасниці отримали приємні подарунки – книжки «Сила дівчат: маленькі історії про великі вчинки» видавництва Книголав, надруковані за фінансової підтримки уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади та Internews. Книжка розповідає про жінок, які досягли особистого успіху та позитивно вплинули на життя громад.

Упевнені: презент стане в нагоді.

Чекаємо на нові зустрічі, щоб радувати наших учасниць іще!

Книги розповсюджуватимуться Укрпоштою адресно дітям із сімей переселенців, ветеранів та бійців АТО, загиблих та зниклих безвісти. Отже, якщо ви представник саме такої сім’ї — напишіть свою адресу у формі за посиланням: https://goo.gl/forms/HAmk5Gp04vyem1st2 та отримайте книгу безкоштовно.