Похід до Історичного музею

Автор | 08.05.2018

похід до музею

5 травня 2018р. «Центр підтримки сім’ї» провів інтеграційний захід «Похід до Історичного музею».

Це головний музей Харкова, де найповніше висвітлена історія Слобідської України. На 9-ти тематичних виставках можна отримати вичерпну інформацію про історію нашого краю від часів давньої кам’яної доби (палеоліту) до сьогодення.

На експозиції відвідувачі: ВПО та місцеві мешканці ознайомились зі стародавньою історією сучасної Харківщини, що охоплює час від кам’яної доби і до століть становлення першої держави – Київської Русі.

Також дізналися про заселення слобідських земель, заснування Харківської фортеці, побут, господарську діяльність та духовне життя харків’ян другої половини XVII – XVIII століттях.

Всі бенефіціари Карітасу були в захваті від екскурсії! В жодному музеї ви не дізнаєтеся про Харків і Слобожанщину так багато, витративши так мало часу.

—————————–

Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

#Карітас_Харків #Центр_Підтримки_Сім‘ї

#Caritas_Ukraine, за сприянням #Caritas_Polska

#Ministerstwo_Spraw_Zagranicznych