Карітас України розпочинає збір пожертв через телекомблагодійність

Карітас України став одним із шести благодійних фондів, що першими отримали короткі SMS-номери для збору пожертв.

SMS на короткий номер 88010 – допомога проекту «Домашня опіка»

Програма домашньої опіки – єдина в Україні програма якісної комплексної допомоги вдома для самотніх та людей у складних життєвих обставинах.

Цільові групи:

люди з інвалідністю; паліативні хворі; люди, що живуть із ВІЛ; самотні люди похилого віку, які потребують сторонньої допомоги особи, які внаслідок прогресування хвороби чи отриманої травми потребують постійної або тимчасової сторонньої допомоги; родини та опікуни, які потребують знань про основи догляду за хворими

SMS на короткий номер 88011 – допомога проекту «Робота з дітьми і молоддю»

Проект має на меті допомогу молодим людям, які у опинились складних життєвих обставинах, подолати труднощі та знайти ресурси, щоб вийти з кризових ситуацій на базі центрів для дітей та сім’ї.

Цільові групи:

Діти та підлітки з малозабезпечених та кризових родин, діти та підлітки з родин переселенців, діти-сироти, підлітки, які практикують ризиковану поведінку, батьки та опікуни, члени родин.

SMS на короткий номер 88012 – підтримка проекту «Допомога людям з інвалідністю»

Проект має на меті надати підтримку та соціальні послуги людям з особливими потребами, зокрема, молоді з інтелектуальною недостатністю та іншими важкими формами інвалідності (ДЦП, синдром Дауна тощо). На даний момент діяльність об’єднує 8 спеціалізованих соціальних центрів для молоді з інвалідністю.

Цільові групи:

Молодь та діти з інвалідністю із соціально незахищених родин, діти-переселенці з інвалідністю, особи з інтелектуальною недостатністю, члени родин осіб з особливими потребами.

Важливо!

Вартість однієї SMS на будь-який з трьох коротких номерів – 5 грн (без жодних додаткових зборів). Послуга тільки для абонентів передплати. Карітас України, так само як і витрати на роботу мобільної платформи, не фінансується за рахунок SMS-пожертв.

Інформація та звіти про використання коштів, зібраних шляхом публічного збору благодійних пожертв через SMS, обов’язково буде опублікована на офіційному сайті Карітасу України.

Ми віримо, що ваші маленькі пожертви допоможуть нам робити великі справи для потребуючих!