Клуб взаємопідтримки вагітних “Буду МАМОЮ”

By | 03.08.2018

Буду МАМОЮ

Якщо під серцем зародилося маленьке диво і ти сповнена щастя та радості, готова до креативних творчих ідей та просто бажаєш відпочити у приємній компанії, тоді ми запрошуємо тебе до клубу взаємопідтримки вагітних «Буду МАМОЮ!».

В приємній компанії за чашкою запашного чаю зі смаколиками у колі таких «пузачків» як ти, ми будемо вчитися (або вчити) доглядати за маленьким карапузиком, власноруч будемо створювати розвиваючі іграшки, обмінюватися досвідом та відпочивати.

Використовуючи методики арт – терапії перенесемо свої відчуття на папір у вигляді листівок чи малюнків. А згодом, роздивляючись свої шедеври, з посмішкою будете згадувати про щасливі дні зернятка під серцем!

Отже, запрошуємо вагітних жінок до нашого клубу «Буду МАМОЮ», який буде відкривати свої двері кожного понеділка о 16.00.

Більш детальна інформація та реєстрація за номером телефону: 099 611 66 17 (Марина).
————–

Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.