Підтримка самозабезпечення та засобів існування для біженців та шукачів притулку в Україні

В липні 2018 року в стартував проект «Підтримка самозабезпечення та засобів існування для біженців та шукачів притулку в Україні», що реалізовується Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Основною метою проекту є покращення самозабезпеченості і засобів до існування біженців та шукачів притулку, що проживають в Україні, шляхом розвитку навичок і компетенцій, необхідних для працевлаштування, підприємництва, соціальної та міжкультурної інтеграції і сприяння їх активній участі в житті місцевих спільнот та на ринку праці.

Учасникам проекту буде організовано доступ до:

 • тренінгів з життєвих навичок (фінансова грамотність, доступ до банківських медичних, муніципальних послуг);
 • професійної перепідготовки;
 • персональних консультацій з пошуку роботи та супроводу з працевлаштування.

Інші учасники проекту, які планують почати самозайнятість чи підприємницьку діяльність в Україні, матимуть можливість взяти участь в бізнес-навчанні, а також отримати грант чи менторську підтримку.

Проект триватиме до 31 грудня 2018 року.

Для участі у проекті звертайтесь до фахівців за контактами: м. Харків, вул. Молочна, 3, 2 пов, тел. 050-333-06-91

3 коментарі до “Підтримка самозабезпечення та засобів існування для біженців та шукачів притулку в Україні

 1. Алина

  Добрый день возможно ли ещё поучится у вас бизнес учении

 2. Виктория

  Здравствуйте,я Виктория,вынужденная переселенка из г.Горловка,мне 35 лет.Живу в Песках-Радьковских,Боровской р-н.Я парикмахер-колорист со стажем.Продолжаю заниматься этим на уровне самозанятости.Могу я рассчитывать на какую-либо поддержку(оборудование,инструмент)?Спасибо.

  1. Харків Карітас Автор публікації

   Вікторія, добрий день! Даний проект вже завершився. Але допомога була передбачена для біженцівта шукачів притулку в Україні, а не для переселенців.

Коментарі закриті.