Подорожуємо історичними місцями Харківщини

Низько схиляємо голови перед родинами загиблих учасників АТО. Спільними зусиллями ми перетворили їхній будній день в маленький вихідний.

Так часто в щоденній метушні ми не помічаємо історичних цінностей недалеких місць. Наша подорож пролягла військового містечка Чугуєва.

Місто славиться як батьківщина відомого художника Іллі Репіна. Тож, найперше ми відвідали музей-садибу Репіна. Познайомилися з історією родини художника, його першими роботами та побутом, який передає атмосферу кінця XIX та початку XX століття.

Далі, екскурсією попрямували до центральної площі міста, будівлі штабу військових поселень та Покровського собору, пам’ятника Репіна та прогулялися парком.

Після культурного збагачення відправилися відпочивати душею і тілом. Природа, річка, приємна компанія та щирі розмови. Берег Сіверського Дінця зарядив енергією та позитивом.

Ось так, крок за кроком ми формуємо платформу для взаємодії та комунікації членів родин загиблих та маємо ще багато планів.

 

Захід організовано в рамках проекту «Об’єднуючи людей заради миру» за підтримки Карітасу України, Карітасу Німеччини та Федеративного Міністерства закордонних справ Німеччини.