Заміська подорож

Автор | 30.08.2018

Інтеграційна подорож

На минулих вихідних в «Центрі Підтримки Сім’ї» відбувся дводенний інтеграційний захід: сім`ї ВПО та місцеві мешканці з співпрацівниками Карітасу та координатором мережі інтеграційних Центрів Підтримки Сім’ї Max Bond (Максим Бондаренко) вирушили в заміську подорож. Учасники відвідали міні базу відпочинку «Дача», яка розташована в мальовничому, тихому місці Чугуївського району.

За два дні у сімей було багато можливостей поспілкуватися, розповісти про своє життя, обмінятися думками, знайшлося багато тем для обговорення. Батьки провели тривалий час зі своїми дітьми, брали участь в активних іграх, ставили намети, мали нагоду відвідати рибалку, всі разом готували їжу.

Мета захода – залучити широке коло членів громади (місцеві жителі, ВПО, люди з особливими потребами та ін.) до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади.

————–

Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

#Карітас_Харків #Центр_Підтримки_Сім‘ї

#Caritas_Ukraine, за сприянням #Caritas_Polska

#Ministerstwo_Spraw_Zagranicznych