Запрошуємо на тренінг “Базові навички медіатора”

Карітас Харкова запрошує спеціалістів з державних органів влади, освітян, представників громадського сектору взяти участь у навчальному одноденному тренінгу з навичок медіації.

Цей тренінг пропонує покрокові практичні стратегії для вирішення і запобігання конфліктам, які підходять для всіх сторін конфлікту. Даний тренінг дозволить учасниками оволодіти основними навичками медіатора і отримати інструменти ведення переговорів в конфліктних ситуаціях.

Основний акцент даного тренінгу – теорія і практика медіації та інтеграційного переговорного процесу (гарвардський метод переговорів).

Для участі в тренінгу необхідно до 5 вересня 14:00 заповнити форму реєстрації (внизу сторінки) та очікувати на зворотній зв’язок від організаторів.

Тренером є Світлана Петрова – міжнародний медіатор, тренер, голова правління Центру права та посередництва і власник компанії Conflicta.net, а також:

  • суддя Міжнародного конкурсу з медіації та переговорів
  • член Робочої групи Комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя щодо проекту Закону України «Про медіацію»
  • експерт та тренер з медіації та фасилітації Діалогу OSCE Project Coordinator in Ukraine
  • фасилітатор діалогів (Nansen Center for Peace and Dialogue)
  • Master ToP Facilitator (ICA Technology of Participation)
Довідково:
Медіація – особлива форма переговорів за участю третьої нейтральної сторони -медіатора (посередника), в процесі яких сторони спору за допомогою медіатора самостійно вирішують має між ними проблему на основі власних інтересів. Медіація відноситься до числа альтернативних способів врегулювання суперечок.

Захід організововується в рамках проекту «Об’єднуючи людей заради миру» за підтримки Карітасу України, Карітасу Німеччини та Федеративного Міністерства закордонних справ Німеччини

One thought on “Запрошуємо на тренінг “Базові навички медіатора”

Comments are closed.