Футбольний турнір “Разом до перемоги”

By | 26.09.2018

Футбольний турнір

22 вересня о 16:00 в парку Перемоги на футбольному полі «Металіст» був проведений футбольний турнір «Разом до перемоги». Футбольний турнір присвячений міжнародному Дню Миру, який відбувся 21 вересня та Всеукраїнському Дню Батька, що відбувся 16 вересня 2018 року.

Учасниками турніру виступили три команди:

  1. Біженці та шукачі притулку в Україні;
  2. Внутрішньо-переміщені особи з Донецької, Луганської обл. та з АР Крим.
  3. Представники органів державної влади та громадських організацій в Харкові.

Футбол є найпопулярнішим видом спорту в світі, присутнім у більшості країн. Цей вид спорту вчить партнерським взаєминам в команді, коли перемагає та збірна, яка більш злагоджено провела матч. Ось чому футбол є прекрасним видом спорту для дітей і для дорослих, щоб всі вони вчилися діяти в колективі спільно, звикаючи до спільних досягнень, що неодмінно стане в нагоді їм у подальшому житті.

На учасників турніру чекали призи та після закінчення турніру було організовано спільне чаювання.

Організаторами футбольного турніру «Разом до перемоги» виступили БФ «Карітас Харків», а саме проекти: «Підтримка самозабезпечення і засобів для існування для біженців та шукачів притулку в Україні» при фінансовій підтримці Агентства ООН у справах біженців та «Створення Центрів Підтримки Сім’ї, як моделі інтеграції ВПО та місцевого населення в Україні» за фінансування Міністерства Закордонних справ Республіки Польща, БФ «Добробут України».

————–

#Карітас_Харків #Центр_Підтримки_Сім‘ї
#Caritas_Ukraine, за сприянням #Caritas_Polska
#Ministerstwo_Spraw_Zagranicznych
#Добробут_України #Підтримка_біженців #Агенство_ООН