Можливості для волонтерів від Ukrainian Volunteer Service

«Агенти Волонтерства» – 9 місячний освітній курс з розвитку волонтерства у всіх регіонах України. Організатори шукають 50 учасників, які хочуть стати рушієм змін у рідному регіоні. Протягом програми учасники навчаться об’єднувати людей навколо соціальних проблем та стануть регіональними лідерами волонтерського руху.

Проект громадської організації Ukrainian Volunteer Service, створений за підтримки Національного фонду з демократії.

Що чекає на учасників?

– 5 дводенних навчальних модулів з розвитку волонтерства та місцевого активізму (модулі проходять лише на вихідних)
– Практичний досвід розвитку волонтерських спільнот, організації волонтерських акцій та навчальних програм для активістів
– Безкоштовні навчальні поїздки до 4 куточків України
– Знайомство, партнерство та обмін досвідом з громадськими активістами, місцевою владою, власниками бізнесів і реформаторами
– Щотижнева підтримка регіональних менторів — досвідчених громадських активістів
– Шанс стати локальним змінотворцем, який не просто розвиває волонтерські можливості, а й масштабує добрі справи
– Найкращі випускники стануть Агентами Волонтерства у своїх регіонах з підтримкою Ukrainian Volunteer Service

Чому саме волонтерство?

Країну визначають люди. Волонтери — це люди, які перестають ігнорувати соціальні проблеми й починають вирішувати їх. Волонтери створюють Україну такою, в якій хочуть жити щасливо.

На сьогодні волонтерські організації існують у 80-ти країнах світу. Близько 110 мільйонів людей щорічно беруть участь у добровільних програмах, де допомагають у сферах освіти, охорони здоров’я, екології, соціального захисту та багатьох інших.

Агенти Волонтерства — це майбутні лідери волонтерського руху в кожному регіоні України. За результатами програми до волонтерства буде залучено щонайменш 1 600 людей. А про волонтерство дізнаються 50 000 людей.

Як стати учасником програми?

Ознайомитися з детальною програмою та умовами участі на сайті: http://bit.ly/2JgelVr (усі витрати на проживання, харчування та транспортування протягом навчальних модулів покриваються організаторами).
Подати заявку на участь до 31 жовтня (включно).

З будь-яких питань звертайтеся: agents@volunteer.country

Організатор
Ukrainian Volunteer Service — громадська організація, яка розвиває волонтерський рух заради реальних змін в Україні.
Ми поєднуємо людей, які хочуть допомагати, і громадські організації, яким потрібна допомога, формуємо волонтерські спільноти та навчаємо волонтерському менеджменту.