Допоможемо разом!

Самотня та знедолена Зоя Петрівна, у свої 82 роки втікала від війни, та знайшла прихисток у великому, проте небайдужому Харкові. Попри двостороннє порушення звукосприйняття тяжкого ступеню, важку долю та безнадійну старість, все ще вірить людям, дякує за кожне добре слово, за щирий погляд та посильну поміч!

Ветеран праці, в минулому вчитель німецької мови загальноосвітньої школи з п’ятдесятилітнім досвідом роботи, і подумати не могла, що на схилі літ буде поневірятись з установи в установу у пошуках допомоги? Хіба допускала в найстрашніших думках, що буде грітися в холодній орендованій кімнатці пляшечками з гарячою водою та мріяти про чай з цукром? З такою долею ми познайомилися під час першої зустрічі з підопічною Зоєю Петрівною.

Чи не єдиним виходом та порятунком у скруті є соціальні працівниці проекту «Домашня опіка», які допомагають старенькій. Адже ресурси даного проекту не завжди можуть задовольнити потреби таких осіб, як Зоя Петрівна.

Ми звертаємось до всіх небайдужих, тих хто може і хоче допомогти! Пожертвувавши бодай гривню кожен, ми разом зможемо підтримати літніх людей, врятувати їх від холоду та голоду. Ми з вами єдині, на кого розраховують одинокі старенькі.

Пам’ятайте: «Коли береш наповнюєш руку, коли даєш наповнюєш серце».

Ми з Вами єдині на кого вони покладають надію.

Більше інформації про проект «Домашня опіка»: 0950429305

Допомогти підопічним проекту «Домашня опіка» просто.

Пожертву ви зможете зробити на рахунок

Наші реквізити:

Р/р 2600419609380 в ПАТ «КРЕДОБАНК»
МФО 325365 код ЄДРПОУ 39683200 Призначення платежу : Благодійна пожертва на проект «Домашня опіка»