Досліджуємо перлини Слобожанщини

Перлини Слобожанщини відкривають для себе родини з Харкова та переселенці зі Сходу України.

2 листопада родини загиблих учасників АТО, переселенці та місцеві жителі відвідали Сковородинівку, де розташований один із найвідоміших музеїв Харківської області – музей Григорія Сковороди, який має статус національного.

Екскурсія розпочалася з будинку-музею, що є зразком архітектури XVIII століття. Музей складається з кількох залів. В експозиції представлені особисті речі Григорія Савича, картини, книги, документи. У приміщеннях досить багато дзеркал. За думкою філософа Сковороди, саме дзеркала – це шлях до глибокого пізнання свого внутрішнього світу.

Найцікавіше було заглянути до кімнати, у якій жив й творив Григорій Сковорода. Тут відтворена обстановка того часу: старовинне бюро із безліччю шухлядок, гусяче пір’я , рукописи…

Сонячна погода, яка радувала нас в цей день дозволила нам помилуватися красою осіннього парку, озера та улюблених місць Сковороди – 700-річний дуб та криниця.

Обід на свіжому повітрі, смачні яблука з саду та осінні фото додали особливого настрою кожному учаснику нашого заходу.

Нагадаємо, що захід організовано в рамках проеку «Об’єднуючи людей заради миру» за підтримки Карітасу України, Карітасу Німеччини та Федеративного Міністерства закордонних справ Німеччини.