Перформанс плейбек-театру «Вахтери» у «Карітас Харків»

By | 16.11.2018

Плей-бек театр

Перформанс плейбек-театру «Вахтери» у «Карітас Харків» – «Складно сказати».

Театр, де грають історії з вашого життя. Уявляєте? Запрошуємо вас 30 листопада стати співтворцями театральної вистави та втілити у безпечних умовах свої важливі, емоційні, болісні, яскраві переживання. Перформанс про сімейні проблеми, непорозуміння та про те, як почути одне одного.

Як це відбуватиметься?

Ведучий перфомансу запитає у людей в залі про їх настрій та стан. Хто захоче, може поділитися, і вже за секунду побачити, як актори відіграють на сцені його емоції. Далі ведучий запросить поділитися історією з вашого життя. Ви не зобов’язані цього робити, але якщо захочете, можете розповісти історію і одразу побачити її на сцені. Ви отримаєте можливість поділитися своїм досвідом, отримати підтримку інших людей, які прийшли на перформанс, і дізнатися про їхній досвід.

Готові до експериментів? Для участі зареєструйтеся: https://goo.gl/RPjS3N.

Хто ми? Плейбек-театр «Вахтери» існує більше двох років і складається з непрофесійних акторів. Ми пройшли тренінги та семінари, пов’язані зі специфікою плейбек-театру та психологією.

Перфоманс проводиться в рамках проекту «Gvalt: простір відкритого діалогу про насильство і пошук підтримки» у партнерстві з Благодійним фондом «Карітас Харків» за підтримки Upshift Україна, який є частиною глобального інноваційного проекту ЮНІСЕФ «UPSHIFT» та здійснюється за фінансової
підтримки Європейського Союзу.

Де: Карітас Харків, вул. Молочна, 3.

Коли: 30 листопада 18:30.

Безкоштовно

————–

Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

#Карітас_Харків #Центр_Підтримки_Сім‘ї

#Caritas_Ukraine, за сприянням #Caritas_Polska

#Ministerstwo_Spraw_Zagranicznych