Перформанс «Складно сказати» у Карітасі Харкова

Автор | 10.12.2018

плейбек-театр

2 дія плебек-театру

У Центрі Підтримки Сім’ї відбувся цікавий інтеграційний захід: до нас завітав плейбек-театр «Вахтеры», де актори грають історії глядачів.

Плейбек-театр — це соціальний театр імпровізації. Люди отримають можливість поділитися своїм досвідом зіткнення з насильством, отримати підтримку інших людей, які прийшли на перформанс, і дізнатися про їхній досвід, а також дізнатися, куди можна звернутися за допомогою.

Захід відвідали люди, готові відкрити шматочок свого життя, поділитися важливими і емоційними подіями, довірити їх акторам і всім присутнім глядачам. Під час програвання сцен, заснованих на живих історіях, реакції людей, які заявили свої історії, були різними. Хтось із учасників сміявся, а хтось плакав або сумував. Але кожен отримав безоцінний і новий погляд на свою історію.

Як підсумок, учасники мали можливість усвідомлення свою життєву ситуацію, інакше на неї подивитися, випробувати неповторні емоції: радість, завзяття, заспокоєння.

————–

Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

#Карітас_Харків #Центр_Підтримки_Сім‘ї

#Caritas_Ukraine, за сприянням #Caritas_Polska

#Ministerstwo_Spraw_Zagranicznych