Про булінг в шкільних колективах

Педагоги, психологи та шкільні вчителі вчителі з’ясовували причини, прояви та характеристики булінгу в шкільних колективах.

12 грудня психологи Карітасу Харкова втретє провели тренінг з протидії булінгу. Актуальність даної теми підтверджують як учасники тренінгу, так і організатори – кількість онлайн-заявок та телефонних зверень, тому підтвердження.

Згідно з дослідженнями UNICEF Ukraine , близько 67% дітей стикались з проявами булінгу. Булінгом називають агресивну поведінку щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.
В такою сумною реальність, на жаль стикаються і в школах Харкова.

Учасниця тренінгу, Юлія Загумена – професорка університету внутрішніх справ, вивчає проблему дитячої злочинності та булінгу впродовж 10 років. Юлія розповідає, що спільно із патрульною поліцією проводять профілактичні заняття із школярами. На тренінг, каже жінка, прийшла вдосконалити свої професійні навички та запевняє: «Якщо будуть небайдужі педагоги та працівники соціальних сфер долучатися до цих заходів, то це бути сприяти позитивному розвитку нашого майбутнього, тому що діти – це майбутнє»

Задля досягнення глобальної мети – подолання булінгу в школі, ми впевнено крокуємо, працюючи над ключовими теоретичними питаннями та практичними вправами, розбором практичних кейсів та розробка плану роботи з агресором і колективом.

Організатори отримали безліч відгуків про даний тренінг. До прикладу, на сторінці Карітасу Харкова у мережі Фейсбук, Світлана Усіченко написала: «Дякую дівчатам за їх працю. Тренінг дуже сподобався теоретична частина доступна, інформативна та лаконічна, цікаві практичні завдання. Дякую за новий досвід!»

Нагадаємо, що захід організовано в рамках проекту «Об’єднуючи людей заради миру» за підтримки Карітасу України, Карітасу Німеччини та Міністерства закордонних справ Німеччини та проекту “Створення Центрів підтримки сімї, як моделі інтеграції ВПО та місцевого населення в Україні”.

2 thoughts on “Про булінг в шкільних колективах

  1. Галина

    Здравствуйте! Будут ли еще подобные тренинги у Вас для практических психологов и можно ли будет принять в них участие?

    1. Харків Карітас Post author

      Добрий день! Так, плануємо продовжувати серію навчальних тренінгів. Слідкуйте за нашими анонсами, тут на сайті, а також на сторінці у мережі Фейсбук.

Comments are closed.