Тренінги “Як інтегрувати ВПО: моніторинг і стратегування”

Аналітичний центр CEDOS запрошує на тренінги з аналізу інтеграції ВПО та з розробки міської стратегії інтеграції.

Для кого: громадських діячок та діячів, дослідниць та дослідників, журналісток та журналістів і держслужбовиць та держслужбовців.

Для тих, хто проживає чи працює в Харкові, Маріуполі, Краматорську, Запоріжжі чи Дніпрі.

Інтеграція – це двосторонній суспільний процес, в результаті якого мігрантки та мігранти починають жити в тих самих умовах, що і приймаюча громада. Сьогодні в Україні ВПО не до кінця інтегровані. Наприклад, в середньому 96% українок та українців мають житло у власності, а серед ВПО таких тільки 12%. Так само не однакова ситуація для ВПО і місцевих на ринку праці. Та і відчуття інтеграції бракує: близько половини ВПО не відчувають себе інтегрованими.

На тренінгу:

  • ми ознайомимо учасниць та учасників з теоретичною базою для моніторингу інтеграції мігранток та мігрантів;
  • ми поділимося досвідом вимірювання інтеграції в реаліях українського законодавства та статистики;
  • учасниці та учасники на практиці спробують збирати та аналізувати міграційні дані;
  • ми пояснимо, як взяти участь у відборі для аналізу та стратегування інтеграції у Вашому місті.

Участь безкоштовна.

Після тренінгу для учасниць та учасників буде оголошено конкурс на оплачуване написання аналітики та міської стратегії інтеграції ВПО.
Увага: організатори НЕ відшкодовують витрати на проїзд до міста проведення події!

У 2018 році аналітикині та аналітик CEDOS провели оцінку інтеграції переселенок та переселенців у 20 містах України. За результатами ми створили Індекс інтеграції ВПО, який показав інтеграційну спроможність 20 українських міст.

Під час тренінгу ми поділимося досвідом створення Індексу та допоможемо Вам зрозуміти, як успішно інтегрувати вимушених мігранток та мігрантів саме у Вашому місті.

Ведучий тренінгу – міграційний аналітик Аналітичного центру CEDOS, співавтор Індексу інтеграції ВПО, магістр прав людини Інституту прав людини (Ліон, Франція) Андрій Солодько.

Подія у Фейсбуці: http://bit.ly/PodrobytsiVPO

Щоб взяти участь у тренінгу та конкурсі на написання міської стратегії, заповніть форму http://bit.ly/ReyestratsiaVPO до 28 лютого включно.

 

Для довідок:

У 2018 році аналітикині та аналітик CEDOS провели оцінку інтеграції переселенок та переселенців у 20 містах України. За результатами ми створили Індекс інтеграції ВПО, який показав інтеграційну спроможність 20 українських міст. Ознайомитися з Індексом можна тут: http://bit.ly/indexvpo

Під час тренінгу ми поділимося досвідом створення Індексу та допоможемо Вам зрозуміти, як успішно інтегрувати вимушених мігранток та мігрантів саме у Вашому місті.

Тренінги відбудуться:11 березня – Харків

12 березня – Маріуполь

15 березня – Краматорськ

20 березня – Запоріжжя

21 березня – Дніпро

Тренінги та написання стратегій здійснюються в рамках проекту “Тренінги з моніторингу інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Україні” за підтримки The Black Sea Trust for Regional Cooperation.