Великодня радість в оселях бенефіціарів Карітасу Харкова

У Чистий четвер Владика Василій Тучапець, екзарх Харківський звернувся до бенефіціарів Карітасу з побажаннями, зустріти свято Воскресіння Христового у світлій радості та чистоті серця. Опісля, освятив продуктові набори до великоднього столу на паски.

Гостями Карітасу в цей день стали брати семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа, які розказали про Пасху, як найважливіше свято. З радістю ділимося уривком катихези:

«Свято Пасхи – це перехід від цього життя на землі до життя вічного, життя із Богом у спокої. Мета приходу Бога на землю благовістити добре слово, дарувати свободу та продемонструвати відповідальність (смерть на хресті, як відповідь за свої слова і вчинки). Бог дає кожній людині хрест у строгому співвідношення до її спини, де хрест – це виклики, обов’язки, стосунки міжособистісні та відповідальність за тих, кого Ти любиш»

Очі наших бенефіціарів сповнені щастям,  бо завдяки спільним зусиллям благодійників вони зможуть поласувати великодніми стравами у світлий день Воскресіння Христового. 128 наборів отримали підопічні проекту «Домашня опіка» та «Центр для дітей та сімей», сім’ї у складних життєвих ситуаціях, що є бенефіціарами Карітасу.

Невпинно завдячуємо Українській Біржі Благодійності за реалізований спільний проект; Гіпермаркету Ашан (Героїв Праці), за надані продуктові набори та сприяння проведенню акції; усім волонтерам, які збирали та формували набори; ТЦ «Метро» та IT компанії SoftServe.

Щира подяка, від бенефіціарів та працівників Карітасу Харкова, усім жертводавцям, які долучилися до благодійної акції «Великодній кошик» у різний спосіб!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.