Активна матуся – щаслива дитина!

Чергова зустріч групи “Сніданок активних матусь” довела на практиці, що створювати цікаві іграшки для розвитку дітей самостійно не лише просто, а ще цікаво та корисно. Для цього не потрібно багато часу та коштів.

Папір, ножиці та клей за декілька хвилин перетворюються на яскравого слона, який допоможе розвивати дихання малечі, або кумедне сонечко, яке розвиватиме пізнання та уяву дітлахів.

Достатньо лише спробувати! В цьому переконалися учасниці групи, які надіслали нам чудові відгуки:

«…как же интересно создавать игрушки своими руками! Никогда бы без вас я таким не начала заниматься. Даже не думала, что способна на такое. А тут, под вашим чутким руководством, понимаешь, что все возможно. Это невероятное удовольствие, я кайфую каждый раз» – Анна, учасниця групи.

Матусі, з радістю і нетерпінням чекають зустрічей.

«Каждый раз так интересно и нестандартно! Разнообразно! Спасибо за чудесную подборку мастер-классов» – Катерина, учасниця групи.

Щирі посмішки діточок та їхніх матусь заряждають та надихають на створення нових майстер-класів.

2 thoughts on “Активна матуся – щаслива дитина!

  1. Елена

    Спасибо огромное Тамаре за разнообразные поделки, сделанные нашими руками. Отличный фомат “Сніданков…” – отдых с пользой!)) Мамы творят, детки играют рядом с внимательной нянечкой. А потом совместное чаепитие и общение. Спасибо всем за наш нескучный декрет!

    1. Харків Карітас Post author

      Дякуємо за відгук!

Comments are closed.