Соціальний ярмарок «Безкоштовний одяг для потребуючих»

By | 15.05.2019

11 травня «Центр Підтримки Сім’ї» провів соціальний ярмарок «Безкоштовний одяг для потребуючих».

Захід відбувся завдяки спільній роботі Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, молоді та спорту і управління соціального захисту населення Харківської міської ради, Карітасу Харкова.

Соціальний ярмарок1

Метою ярмарку було безкоштовне забезпечення всіх нужденних взуттям, одягом, іграшками, аксесуарами і багатьма іншими речами.

Люди, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, в тому числі переселенці, одинокі матері, пенсіонери, малозабезпечені змогли обрати речі, в яких мали потребу. Це люди, які живуть поруч із нами. Ми ходимо з ними по одних і тих самих вулицях, живемо з ними в одній країні, в одному місті, а, можливо, й в одному будинку.

У кожного з них свої причини, чому їх “шафа – порожня”. У деяких із них згорів будинок. А інші – бігли в чуже місто від куль і вибухів снарядів.
Їм всім потрібна наша з вами допомога!

————–

Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

#Карітас_Харків #Центр_Підтримки_Сім‘ї

#Caritas_Ukraine, за сприянням #Caritas_Polska

#Ministerstwo_Spraw_Zagranicznych