Участь в круглому столі «Маю Право Мати Голос»

By | 23.05.2019

23 травня координатор Антон Билюк (Anton Bilyuk) та асистент родини Марина Степанова проекту «Центр підтримки сім’ї» прийняли участь в круглому столі «Маю Право Мати Голос» з елементами адвокаційного перфомансу.

Питання, яким ,був присвячений круглий стіл:
– повноцінне включення ВПО до голосування у програмі Бюджет Участі;
– відновлення виборчого права ВПО та мобільної категорії громадян на всіх рівнях виборів; 
– питання соціального житла як економічна та політична безпека для ВПО.

Круглий стіл

На захід були запрошені депутати Харківської міської ради, представники молодіжної ради при Харківському міському голові, правозахисники, представники Департаменту реєстрації Харківської міської ради та Департаменту соцзахисту ХОДА, радниця з прав ВПО у Харкові, громадські організації, громадяни з числа внутрішньо-переміщених осіб та громадяни Харкова.

Наразі у Харкові триває адвокаційна кампанія Твій Голос Може Змінити Країну, для інтеграції переселенців у громаду Харкова та проведення інформаційної кампанії, яка спрямована на посилення виборчої спроможності ВПО на виборах всіх рівнів.
————–
Захід проводиться за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Українського Жіночого Фонду у рамках другого етапу проекту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог».

Проводиться Харківською обласною громадською організацією «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» в рамках адвокаційного проекту Твій Голос Може Змінити Країну.

Відповідальність за зміст несе Харківська обласна громадська організація «Харківський обласний гендерний ресурсний центр». Інформація, яку представлено, не завжди відображає погляди Українського жіночого фонду.